Krovinių pervežimas Europoje vyksta nuolat, o vežant krovinius saugumas yra pagrindinis dalykas. Kiekvienas transportas veža skirtingus krovinius ir svorius, todėl reikia tinkamai pasirūpinti krovinio išdėstymu transporto priemonėje ir užtikrinti pervežamo krovinio saugumą. Žinoma, tai nėra vienas iš pagrindinių saugumo reikalavimų, tačiau tai yra svarbi detalė krovinių pervežime.

Krovinio išdėstymas transporto priemonėje

Jeigu vairuotojas turi daugiau pakrovimo ir išsikrovimo taškų, krovinių išdėstymas transporto priemonėje turi būti atsižvelgtas pirmiausiai. Dažniausiai tokius darbus atlieka vadybininkai, kurie ieško darbo vairuotojui. Iš tikrųjų niekur nėra taisyklių, kurios apibrėžtų, kaip reikėtų krauti transporto priemonę, tačiau praktika rodo, kad geriausiai yra paskirstyti svorio centrus per visą automobilį. Kaip pavyzdys, sunkias paletes paskirstyti į priekį ir į galą proporcingais svoriais, stengtis nekrauti viena ant kitos į tą pačią vietą. Reikia vengti sunkių svorių ir ant galinės automobilio ašies, tokiu būdu suprastės  automobilio valdymas.

Krovinių išdėstymas po automobilį planavimas

Krovinių pervežimas Europoje

Prieš pervežant krovinį ypatingai Europoje pakrovimo vietose būtina turėti:

Tvirtinimo diržus ir kampai

Nepakeičiama priemonė pritvirtinti krovinį, kad šis niekur nejudėtų ar neišvirstų iš automobilio, o kampai neleis per daug suspausti krovinio.

Tvirtinimo diržai

Guminius kilimėlius

Šios priemonės dedasi ant kiekvieno kampo po palete, tam, kad krovinys neslidinėtų po transporto priemonę.

neslystantis guminis kilimėlis

Aliuminines tvirtinimo lentas

Labai geras daiktas jeigu jūsų automobilį nėra užpildyta visa ertmė. Lengvai galite tvirtai įremti į krovinį.

tvirtinimo lenta

Saugos liemenę

Svarbus saugos elementas pakrovimuose ir iškrovimuose. Be saugos liemenės negalėsite vaikščioti po teritoriją. Kiekviena įmonė nurodo kaip būtinybę dėvėti liemenę.

Saugos batus

Nėra toks svarbus kaip liemenė, bet turėti saugos batus yra gerai.

Saugos šalmą

Šalmo nereikalauja visur, bet tam tikrose vietose gali paprašyti užsidėti. Automobilyje jis vietos neužims, o neturint jo gali sukelti didesnių problemų.

Europiečiai labai atidžiai žiūri į saugumo laikymasi, todėl be šių dalykų jūsų gali nepakrauti arba neiškrauti krovinių. Nors ir atsakingas požiūris į saugumą turi būti ir pas vairuotoją ir pas įmonę kurioje jis dirba.

Krovinių pervežimas Europoje

Nors ir krovinių gabenimas bet kokiu metų laiku vyksta ir ateityje vyks, be jo dar yra ir kitos transporto priemonės dalyvaujančios eisme, todėl atsitinka eismo įvykių kur nukenčia niekuo dėti žmonės ir patys vairuotojai. Derėti pasirinkti tinkamus greičius pagal jūsų automobilį, laikytis saugaus atstumo ir būti tolerantiškais kelyje.

Patikimas partneris krovinių pervežimui https://www.europalietuva.eu

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *